Видатні дерева Києва

Кількасотлітні велетні серед нас! Ми дуже любимо спостерігати за старими дерева нашого міста і вирішили, що нам усім не вистачає повноцінної інтерактивної карти видатних дерев Києва.

Ми зібрали інформацію з різних джерел: передусім це інформація від Київського еколого-культурного центру, офіційний перелік дерев, що належать до пам'яток природи, з Єдиного державного веб-порталу відкритих даних та статті з вікіпедії. Окрема подяка Голосіївському НПП та вченому-досліднику Віктору Онищенко за наукову роботу про найстаріші дуби Голосієва.

Ми позначили на карті лише  ту частину дерев, які перевірили особисто або точно впевнені у їхньому місцезнаходженні. Проте у таблиці, яку ми склали, містяться дані про значно більшу кількість дерев, інформація про які ще потребує перевірки. Поступово ми будемо додавати інформацію і про них, але якщо у вас є бажання відвідати якесь дерево зі списку, щоб перевірити його точні GPS координати та зробити його фотографію, будемо дуже вдячні за допомогу! Інформацію про дерево (його точні координати та фото) просимо надсилати нам на пошту: info@osvitae.com