Фото-мандрівки

Национальный природный парк "Святые горы"

Святогорская лавра достаточно известное туристическое и паломническое место. Наверняка, многие успели там побывать и имеют представление об этом уголке Донецкой области. Но, мало кто знает, что территория Лавры входит в состав Национального природного парка «Святые горы». Об этих местах и пойдет речь.


Михайло Богомаз про рідкісні квіти заповідних територій

Фотографування квітів - чудова нагода зробити знімки природи та засвоїти основні моменти фотографії. До того ж, це можливість розширити свої знання та отримати справжню насолоду від перебування на природі. Порівняно з тваринами, рослини нікуди не тікають, якщо раптом ви на них натрапите у лісі ;) А, отже, у вас є час подумати над побудовою кадру, оцінити світло, оглянути стан квітів тощо. 

Ботанічна мандрівка №2 до заказника «Лісники»

Трилогія наших ботанічних мандрівок розпочалася ще 02 квітня. І ті, хто був з нами на першій прогулянці Голосіївським лісом зможуть підтвердити, що за два тижні багато що змінилося. Тоді весна була ледь помітною, сіренькою, зі скромними кущиками перших квітів-сміливців (рясти, маленькі зірочки, жовтяниця черговолиста, та ін.). Було холодно і непривітно, і таких завзятих дослідників як ми рятував лише чай.