Все про пташок

Як зацікавити дітей життям птахів?

Багато спостерігачів за птахами зізнаються, що їхньому захопленню птахами передувала дружба із птахолюбами, які з охотою розповідали про свої відкриття та враження. Тому, якщо ділитись своїм ентузіазмом з дитиною, то це вже може відкрити очі на нове, надихнути, а згодом і перетворитись в інтерес на все життя.

Як отримати довіру птахів, щоб вони брали їжу у вас із рук

Птахи із вашого саду можуть сідати вам на плече і брати їжу у вас із рук вже цієї зими! Варто лише прикласти невеликі зусилля і птахи сприйматимуть вас як природню частину їхнього оточення, а можливо, і як друга. Отримати довіру гостей ваших годівничок зовсім не складно. Ось декілька порад від Diane Porter як це зробити.

Підгодівля пташок восени

Справа в тому, що дикі птахи вже восени приймають рішення, який садок вони відвідають взимку. Тому, як тільки ви помічаєте, що дні стають коротшими потрібно дати знати птахам, що вам є до них діло і ви чекаєте на них у своєму садку із настанням різких похолодань.

Мартини

Мартини (рос. Чайки, лат. Larus) – рід денних птахів різних розмірів – від таких, як горлиця, до великих, розміром майже з гуску. Найменшим за розміром є мартин малий – його вага становить всього 100-150 г, а найбільш крупним – мартин морський, вага якого може перевищувати 2 кг. Обидва види зустрічаються в Україні.

Про політ птахів

Чому птахи літають? Питання, яке здавна цікавило людину. Людству знадобилося чимало часу і зусиль, щоб бодай на десять хвилин відірватися від земної поверхні на перших літальних апаратах. А птахам це чудове вміння дано природою. І саме політ, як найбільш специфічна форма руху, визначив основні риси організації класу Птахи.

Польовий горобець

Польовий горобець — один з трьох видів горобців фауни України. Люди звикли до горобців — простих сіро-коричневих пташок, які більш нічого й не роблять, як постійно цвірінькають і плутаються під ногами. Але не кожен знає, що горобців у нас аж три види і вони різні як за забарвленням, так і за поведінкою та способом життя. І зовсім не прості, як здається на перший погляд. Навіть цвірінькають вони, якщо вслухатися, відмінно один від одного.